O nás

Rok 2006 - jak vše vzniklo ....

PIVOTÉKA.CZ vznikla v roce 2006 společně s prodejnou oblečení a doplňků pro sport a volný čas s názvem "OFFS" (Outdoor, Freestyle, Fashion Store) na adrese Schweitzerova 56. Rok prodeje ukázal, že je čas skončit se sportovním oblečením a naplno se věnovat prodeji zlatavého moku a všemu, co k němu patří. Společně se založením vznikl i nynější E-SHOP na jedinečné doméně WWW.PIVOTEKA.CZ což je důkaz, že jsme opravdu první pivotékou v ČR a průkopníky tohoto druhu speciálních obchodu s pivem, kterým se již dnes běžně říká PIVOTÉKA. Ovšem opravdová a první PIVOTÉKA.CZ je jen jedna....

Rok 2010 - stěhování a nové působiště....

V roce 2010 nám začala být prodejna malá a pokud jsme chtěli rozšiřovat naši nabídku o další služby a produkty museli jsme jednat. S vypětím všech sil jsme zrekonstruovali starou rozpadající se nemovitost na okraji Olomouce, v části Nové sady na ulici Dolní novosadská. Na konci roku 2010 jsme místo vánočních svátků, celou firmu přestěhovali do nových prostor a 3. ledna  2011 jsme slavnostně otevřeli. Tím začala nová éra našeho rozvoje.

Rok 2013 - nový kabát a zahradní posezení PIVOTÉKA club

V roce 2013 jsme pivotéce dali nový kabát za pomoci přátel z Olomoucké Stret art scény a ve vnitřních prostorách jsme na přání zákazníku otevřeli sezónní zahradní posezeník tzv. PIVOTÉKA CLUB! Občerstvení v podobě kvalitního piva z malých pivovarů z celé ČR, ale také vynikajících pochutin z grilu a udírny. Zahrádka se těšila velké oblibě bohužel jak se později dozvíte, tak z kapacitních a personálních důvodů jsme po 3 sezónách provozu zahrádku uzavřeli a zjistilli, že hospodská činnost není uplně cesta, kterou chceme jít.

Rok 2016 - zahradní posezení zrušeno

V roce 2016 kdy začali být problémy s nedostatkem brigádníků  a při vzrůstajících tržbách kamenného obchodu jsme uznali jako nejslepší krok do budoucnosti zavřít hospodu na úkor rozšíření skladových prostor a sortimentu ve všech kategoriích našeho sortimentu. Jdeme za naším cílem stát se jedničkou na trhu v prodeji pivního sortimentu v ČR.

Rok 2018 - konečně nový eshop

V roce 2018 jsme konečně spustili pro naše zákazníky e-shop, na kterém jsme pracovali týdny a týdny od výběru firmy která eshop vyrobí až po plnění obsahu, který vám snad usnadní nákup a nebo vás navede jak vyřešit problém nebo přání z pivního světa.

Doprava zdarma
Při nákupu nad 10 000 Kč
již 18 let na trhu
Tradice od roku 2006
ŠIROKÝ SORTIMENT
5 000 položek zboží skladem

Pivotéka je obchod s alkoholem

Potvrďte prosím, že je vám více než 18 let.